Čištění koberců, čalouněného nábytku a matrací Praha

Čištění  koberců, čištění sedacích souprav,  čištění čalouněného nábytku, matrací,  pro domácnosti, firmy, mateřské školy, dětská centra ap. Kvalitní hloubkové čištění koberců a čalounění profi technikou   KÄRCHER.

Potřebuje Vaše sedací souprava, koberce, matrace nebo kancelářské židle kvalitní vyčištění ?

Využijte služby čištění čalouněného nábytku, čištění sedacích souprav, matrací, židlí, čištění koberců ap. profesionálním strojem pro čištění koberců a čalounění - KÄRCHER PUZZI 100 SUPER, pro firmy i domácnosti. Hloubkové čištění koberců v domácnostech, firmách, školkách, dětských centrech, pensionech ap., provádím na většině území Prahy a všude tam, kde si službu čištění koberců a čištění čalounění vyžádáte.

Použítí čistící techniky KÄRCHER, která ve spojení s kvalitní chemií a profesionální obsluhou zaručí rychlé dokonalé vyčištění Vašich koberců, čalouněného nábytku či matrací.

Čistič koberců a čalounění Kärcher Puzzi 100 Super je profi stroj, který pracuje na bázi mokrého tlakového čištění se zpětným odsáváním nečistot. Ve stroji jsou dvě oddělené nádrže – objem nádrže pro čistou vodu činí 10 litrů, objem nádrže pro znečištěnou vodu činí rovněž 10 litrů. Tlak 1 bar, podtlak 22kPa.

Hloubkové čištění koberců a čištění čalounění se provádí tzv. extrakční / mokrou / cestou, která je vhodná pro povrchové znečištění koberců a čalounění. Mokrá cesta patří  mezi nejšetrnější metody hloubkového čištění a díky ní je možno velmi efektivně prodloužit životnost všech textilních povrchů.

/cisteni-kobercu-a-calouneni_hodinovy_manzel_praha_hodiman_eu_cisteni_calouneneho_nabytku_01.jpg

Služba čištění koberců a čištění čalounění nabízí a zahrnuje:

- čištění koberců 
- čištění sedacích souprav
- čištění matrací
- čištění kancelářských židlí
- čištění kuchyňských židlí
- čištění křesel, taburetů ap.

Podrobné informace o nabídce služeb ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ A ČALOUNĚNÍ PRAHA naleznete ZDE


hodiman_eu_hodinovy_manzel_praha_cistic_kobercu_karcher

Čistící prostředky, které používám k čištění koberců a čalounění, jsou s příjemnou vůní, vhodné i pro alergiky, hygienicky přísně prověřené a šetrné k životnímu prostředí.

Další informace o nabídce služeb jsou Vám k dispozici na odkazech: Hodinový manžel PrahaČištění koberců a čalounění PrahaMontáže nábytku PrahaMontáže a dodávky žaluzií a rolet Praha.

Ceny služeb jsou k dispozici v sekci CENÍK

Pro další informace nebo objednání služeb čištění koberců a čalounění volejte tel.: 601 38 37 36, pro komunikaci zdarma mužete využít aplikace WhatsApp.

nebo pište na e-mailhodiman.eu@seznam.cz

ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ, ČIŠTĚNÍ ČALOUNĚNÍ, HODINOVÝ MANŽEL PRAHA - DOMÁCÍ KUTIL - ŽALUZIE PRAHA - HODIMAN.EU - Váš spolehlivý pomocník. Technický servis pro dům, byt i kancelář. Jsem Vám k dispozici nejenom na území Praha 5 - Malá Chuchle, Velká Chuchle, Zbraslav, Lochkov, Lahovice, Zadní Kopanina, Holyně, Praha 13 - Stodůlky, Lužiny, Nové Butovice, Jinonice, Zličín, Košíře, Hlubočepy, Motol, Barrandov, Praha 6 - Bubeneč, Petřiny, Střešovice, Dejvice, Podbaba, Vokovice, Liboc, Veleslavín, Ruzyně, Baba, Roztoky, Horoměřice, Nebušice. Praha - západ, Rudná, Chrášťany, Chýně, Sobín, Jinočany, Nučice, Zbuzany, Oŕech, Třebonice, Kosoř, Černošice... Také na území Prahy: Praha  4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 a prostě všude tam, kde mne budete potřebovat.

Služby pro Vás:
Čištění koberců Praha, Čištění čalounění Praha, Čištění koberců Praha - Západ, Čištění čalounění Praha - Západ. 

 

 hodiman_eu_hodinovy_manzel_praha_logo_karcher

Rychlý kontakt:

Telefon:

601 38 37 36
Pracovní doba:

PO - PÁ
8:00 - 18:00
( Ostatní po předchozí domluvě . )

  

Novinky

Hromadí se Vám doma problémy ?

Nevíte kudy kam, hromadí se Vám doma dlouho odkládané práce ? Potřebujete smontovat nábytek, umýt okna, vyčistit koberec či sedací soupravu ? ...

 

Čištění koberců a čalounění

Vaše koberce a čalounění budou opět čisté, spolehlivě vyčištěné profesionálním extraktorem KÄRCHER....

 

Dodávky a montáž žaluzií a rolet

Chystáte se vybavit Vaší domácnost či kancelář novými žaluziemi nebo roletami? Dodám a namontuji stínící techniku přesně dle Vašeho přání. ...

 

Poptávkový formulář

Jméno a Příjmení
Telefon
Email
Kontrolní obrázek

 HODIMAN.EU © 2013 - 2020 Hodinový manžel Praha, tel.: 601 38 37 36 - mapa webu 

Doporučujeme: Čištění koberců a čalounění Praha, Montáže nábytku Praha, Montáže Žaluzie Praha